2 простих і легких коктейлю для вашого дня

2 простих і легких коктейлю для вашого дня

навколо коктейлю

Змішаний напій – це фактично алкогольний комбінований напій. Як правило, змішані напої насправді являють собою або суміш спиртних напоїв, або навіть кілька спиртних напоїв у поєднанні з різними іншими компонентами, такими як тонізуюча бризка, фруктовий екстракт, ароматизований сироп або навіть лосьйон. Змішані напої зазвичай відрізняються по всьому світу, а також численні сайти випускають кожну початкову страву, а також їх дуже особисті інтерпретації більш зрілих, а також багато інших відомих змішаних напоїв. Про початок слів «змішаний напій» фактично обговорювалися. Початкове складене посилання на змішаний напій як напій показано в The Farmers Cupboard 1803 року в Уніфікованих умовах. Саме початкове значення змішаного напою як алкогольного напою було показано через 3 роки в The Equilibrium, а також у Columbian Database (Hudson, Brand-brand New York) Might trine1, 1806. Зазвичай компоненти змішаного напою складалися з алкоголю, цукру , посипати, а також гіркоту, проте це значення розвивалося протягом 1800-х років у напрямку до посилення лікеру коктейлю .

Маргарита

Маргарита насправді є змішаним напоєм, що включає текілу, апельсиновий лікер, а також екстракт лайма, який часто пропонують разом із натрієм на краю келиха. Фактично напій пропонується у тремблуванні з льодом (на каменях), у суміші з льодом (крижана маргарита) або навіть без льоду (прямо вгору). Зазвичай цей напій пропонується у вигляді келиха зі ступінчастим діаметром або навіть спортивного автомобіля для ігристого вина, який називають келихом для маргарити. Передісторія Маргарити є серед міфології через її власні різні казки. Відповідно до історика змішаних напоїв Девіда Вондріча, маргарита насправді асоціюється з бренді-сісі (маргарита насправді іспанською означає «сісі»), переробленою разом із текілою, а не бренді. (Sissies – це насправді змішані напої, які складаються з основи, цитрусових і лікеру. Коляска, а також джин-sissy – це різні інші пов’язані напої.) Існує профіль редактора газети штату Айова Джеймса Грема, який шукає 1936 рік. такий змішаний напій у Тіхуані, за багато років до будь-якої іншої «хибної думки про розвиток маргарити».

компоненти

– 2 унції срібної текіли
– 1 унція Куантро
– 1 унція екстракту лайма
– Натрій для краю

напрямок

Оскільки це блюдо складається з чистого екстракту, його потрібно дійсно збити. Виконайте над льодом у склянці разом із солоним краєм.

Мультикультурний

Страва Всесвітньої організації барменів насправді заснована на горілці citron, горілці зі смаком лимона. Мультикультурний насправді є членом родини журавлинних холодників, таких як Peninsula Codder. Однак часто надається багато в інший спосіб. Мультикультурний або навіть неофіційно космо — це насправді змішаний напій, створений разом із горілкою, трійкою, екстрактом журавлини, а також нещодавно віджатим або навіть підсолодженим екстрактом лайма. Незважаючи на те, що змішаний напій зазвичай вважається набагато сучаснішим, існує страва для мультикультурної Сіссі, яка з’являється в Leaders of Blending at Exclusive Bars 1903-1933, випущеному в 1934 році. Cosmo зрештою став практично поширеним у 90-ті завдяки телешоу «Секс» і «Урбаністичний район», однак цей варіант мартіні залишається таким же смачним і сьогодні, як і тоді, коли Керрі Бредшоу створила його добре відомим коктейлю .


компоненти

– 1,5 унції цитрусової горілки
– 1 унція Куантро
-.5 унцій екстракту лайма
-.25 унцій екстракту журавлини

напрямок

Розробіть коктейлю  усі компоненти в шейкері разом із тремтлом і льодом. Додайте прямо в келих для мартіні, а також прикрасьте лаймом або навіть цедрою.